Jdi na obsah Jdi na menu
 


071106 volejbal učitelia - GĽŠ

12. 11. 2007

Vyhrali sme volejbalový turnaj pedagógov

Cenný úspech zaznamenalo družstvo našej školy v zložení – Mgr. Radoslav Hrubjak, Mgr. Milan Olajec, RNDr. Dušan Žaludko, Mariana Mihaľová, Marek Ščúr, Ing. Jozef Čontofalský, Jozef Sabol a PaedDr. Milan Kušej – keď na prvom tohtoročnom volejbalovom turnaji pedagógov organizovanom GĽŠ v Michalovciach 9. novembra 2007 vybojovalo  1. miesto a tak obhájilo svoj minuloročný primát. Hralo sa v dvoch skupinách – v ZSŠ Michalovce a v GĽŠ Michalovce – systémom každý s každým. Naše družstvo absolvovalo celý turnaj bez prehry a zaslúžene sa tešilo z prvenstva.

Ďakujeme našim súperom, za pekné športové výkony.

Výsledky našich:

SZŠ Michalovce – SOU strojárske Michalovce  

     2 :  0 
       SZŠ Michalovce – GĽŠ Michalovce       2 :  0

                              finále:

       SZŠ Michalovce   –   ZSŠ Michalovce 

     2 :  0

 

 

Obrazek

PaedDr. Milan Kušej