Jdi na obsah Jdi na menu
 


Okresné majstrovstvá v plávaní chlapcov a dievčat stredných škôl

8. 12. 2007

 

 

Naša škola bola opäť poverená organizáciou Okresných majstrovstiev v plávaní chlapcov a dievčat stredných škôl. Tie sa konali za účasti 8 škôl a 57 pretekárov a pretekárok 5. decembra 2007 v mestskej plavárni. Súťažilo sa v 7 plaveckých disciplínach jednotlivcov a jednotlivkýň a v 2 štafetách. Najúspešnejšou školou bolo Gymnázium Pavla Horova v  Michalovciach. Najlepší jednotlivci postúpili do krajského kola v plávaní, ktoré sa uskutoční 15. decembra 2007 v Spišskej Novej Vsi.

V silnej konkurencii sa nestratila ani naša minivýprava 3 zástupcov. Natália Rovňáková z ZA 4. B vybojovala na 50 m voľný spôsob 3. miesto v novom rekorde školy časom 42,98 sekúnd. Simona Hamadejová z ZA 2.A obsadila na 100 m prsia 4.miesto časom 2:14,29 min. Róbert Skvašík z M 3 obsadil na 50 m voľný spôsob pekné 5. miesto v konkurencii 23 plavcov časom 35,22 sekúnd.

Toto plavecké podujatie možno považovať za vydarené, pretože jeho účastníci odchádzali domov spokojní a vďační.

Celé plavecké podujatie zorganizoval štáb ľudí z našej školy v zložení – Mgr.Milan Olajec, Monika Kondorová, Tomáš Kukuruc, Michal Dudej, Kornel Bajus – všetci z M3, Marcela Tegiová a Jana Fedorišinová z ZA 2.B, Marek Horňák z ZA 3.B a PaedDr.Milan Kušej

Spracoval: PaedDr. Milan Kušej – hlavný rozhodca plaveckých pretekov

 Obrazek